ПОЧАТОК ПРОЕКТУ ТА ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Все починається з визначення вашого запиту та очікування від майбутнього інтер’єру.

Щоб створити проєкт індивідуально під вас знадобиться точна інформація: ваші побажання за кількістю та типом меблів у кожній із зон; технічні особливості («розумний будинок», вентиляція, сигналізація), бюджет на ремонт та ін. На основі цих даних створюється не абстрактно зручна комусь квартира, а комфортна особисто для вас та вашої родини, з урахуванням саме ваших індивідуальних потреб.

ОБМІР

Я працюю лише з точними обмірами, тобто, це фактичні обміри вашої квартири, а не розміри БТІ, забудовника чи сусіда. Я виїжджаю на об’єкт та проводжу всі необхідні вимірювання та фотофіксацію (від 1-1,5 годин). Після — креслю обмірний план, обчислюю фактичну площу вашої квартири та віддаю його вам (через 2-3 дні робочих днів). Вартість цього етапу — 1000 грн. На основі отриманої квадратури я укладаю договір. Після його підписання внесена раніше 1000 грн вираховується із загальної вартості проєкту.

ПЛАНУВАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Планування — це найважливіша частина проєкту. Від неї залежить зручність вашого майбутнього житла. 

Після внесення передоплати за 1 частину (25% від загальної вартості) я розробляю планування з урахуванням побажань, орієнтуючись на заповнений вами бриф, можливості квартири, ергономіку та поточне законодавство.

У результаті вам буде запропоновано 3-5 основних варіантів, ви вибираєте один з наступними коригуваннями та доопрацюваннями з мого боку.

*на цьому етапі я не обмежую замовника у кількості правок.

MOODBORD

Після погодження планування та внесення другої передоплати у розмірі 25% за наступний етап, я переходжу до колажів.

Колажі — це вибірка реальних предметів, меблів і матеріалів. Вони показують майбутній настрій, стилістику, кольорову гаму. Для їх реалізації треба визначити ваші стилістичні уподобання в інтер’єрі. Для цього я прошу клієнтів підібрати референси інтерьєрів які їм подобаються.

В результаті ви отримаєте на кожне приміщення окремий колаж та список усіх предметів та матеріалів, які були використані. Я пропоную оптимальні варіанти та використовую предмети які впишуться в загальну концепцію, враховуючи ваші уподобання та бюджет.

*на цьому етапі ви можете вносити правки один раз, одним списком на кожне приміщення, при цьому кількість коригувань у списку необмежена.

Як виглядають колажі можна подивитися тут.

3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Після того, як сформована основна концепція інтер’єру, вноситься передоплата у розмірі 25% за 3 етап — 3D візуалізація.

Ви отримаєте 4-10 ракурсів візуалізації на кожне приміщення. Її основна ціль — показати об’ємну модель з використанням реальних предметів, меблів, матеріалів, світла, які потім ви зможете купити.

*на цьому етапі кількість правок обмежена. Ви отримаєте візуалізацію за фінально затвердженим колажем + можливість коригування до 2 разів

Більш детальний приклад подачі 3д візуалізації ви можете переглянути в портфоліо 

РАБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Після затвердження візуалізацій та внесення передоплати за 4 частину у розмірі 25% слідує розробка технічної документації.

У технічній частині проєкту воєдино зводиться усе вищесказане у вказівки для майстрів. По ній будь-яка кваліфікована будівельна бригада зможе провести повний ремонт.

ВІДОМІСТЬ ПРОЄКТУ

Після затвердження всіх креслень залишається все перевірити ще раз, порахувати і зібрати у відомість.

Відомість проєкту — це таблиці, в які заноситься все, що ми вибрали і використали: чистові оздоблювальні матеріали, меблі, освітлення, сантехніка, декор, з їх кількістю, розміром, артикулом та кольором.

В результаті ви отримуєте альбом формату А3 з візуалізацією, відомістю та кресленнями. А також електронний варіант проєкту (на ньому дублюється весь альбом)

Як виглядає альбом проекту можна переглянути тут.

АВТОРСКИЙ СУПРОВІД

Саме цей етап є найскладнішою частиною роботи дизайнера, оскільки втілити цікаву ідею в життя набагато складніше, ніж її придумати.

Авторський супровід — від слова автор. Я, як автор проєкту, стежу, щоб реалізація відповідала самому проєкту та контролюю відповідність будівництва дизайн-проєкту. Не плутайте з технічним наглядом, коли слід проводити перевірку якості будівельних робіт (рівності стяжки, проводки, комунікації та інші технічні моменти). Це роблять інші люди.

Авторский нагляд включає:

— консультація та допомога протягом усіх будівельних робіт (іноді онлайн, іноді з виїздом)

— контроль за відповідністю будівельних робіт дизайн-проєкту

— все що стосується візуальних елементів

— підбір матеріалів у магазинах, шоурумах та затвердження їх на об’єкті

— допомога у вирішенні проблем на будівництві, що впливають на візуальну частину проєкту і відносяться до дизайн-проєкту, а не до технології будівництва

— заміна підібраних позицій (якщо на момент замовлення немає / довго чекати / знято з виробництва / змінився бюджет)

— система знижок від партнерів

— внесення правок до креслярської документації (при необхідності)

При замовленні авторського супроводу ви також отримуєте кошторис проєкту

Це додаткова послуга, яка оплачується окремо за домовленістю із замовником